Prodej hotelu v Jižních Čechách….

……………….s možností vybudovat zde SENIOR HAUS


FOTO 106 FOTO 108 FOTO 114 FOTO 116 FOTO 119  Na Třeboňsku, nedaleko (cca 6 km) rakouských hranic, najdete hotel, který  Vám chci představit.  Kromě ubytování (celkem 51 lůžek (vč.přistýlek)nabízí také sportovní, kulturní a relaxační vyžití. Pro návštěvníky hotelu je k dispozici krytý bazén, posilovna vybavená profesionálními stroji značky Grünn sport, solárium značky Lumina, vířivá vana Whirpool pro šest osob, sauna pro čtyři osoby a minigolf. Dále pak víceúčelové hřiště s umělým povrchem a vytápěný krytý bazén.  Pro soustředění fotbalových klubů je k dispozici velké fotbalové hřiště, dále vlastní menší tréninkové fotbalové hřiště, kromě toho také tréninková tělocvična.

Pro privátní akce je v hotelu  k dispozici i salónek s kapacitou min. 50 míst vybavený videoprojekcí (promítací plátno, DVD, domácí kino, satelit), který je vhodný např. pro sledování sportovních přenosů, ale také pro firmy na nejrůznější školení (lze připojit i počítač a obsah CD zobrazit na velkém promítacím plátně).

Hotel je vhodný pro rodinnou dovolenou, firemní školení, ale také pro sportovní kluby a jiné skupiny. Pro návštěvníky hotelu je na recepci k dispozici počítač s internetem.

 

Cena dohodou.

Nemovitost není zatížena hypotékou ani jakýmikoliv  právními vadami.

Bližší info po telefonu nebo e.mailem.

admin