PRODEJ (nebo výměna za byt v Pze) penzionu v Jižních Čechách

FOTO 145

 

Penzion, který Vám chci představit,  je  cca 20 km od Třeboně, u Suchdola nad Lužnicí. Nově zrekonstruovaný objekt bývalého rekreačního střediska, který vám nabízí komfort ubytování pro všechny, kteří mají rádi aktivní dovolenou. K ubytování je připraveno 5 čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V objektu se nachází společná kuchyň – možnost vaření uvítají především rodiny s dětmi, které jsou zvyklé na svůj vlastní rytmus a chtějí si užít dovolenou v soukromí, bez navštěvování restaurací či jiných zařízení.

Vlastní hezký byt pro majitele (správce) je zde taky.

Pro návštěvníky je dále zajištěno parkování, posezení u televize, anebo tělocvična. Tu za deštivého počasí určitě všichni uvítají, protože se v ní dá aktivně strávit čas s dětmi – najdete v ní např. pingpongový stůl a další možnosti vyžití. K dispozici je pro vás rovněž prostor pro přípravu ohniště nebo společný gril. V objektu si můžete uschovat kola.

Objekt je  v blízkosti pískoven, cca 10 minut chůzí, 1 minutu chůze najdete obchod nebo hospodu.

Ubytování je bez stravování. Nabízíme ale možnost zajištění ubytování v nedalekém hotelu , což je naše spřízněné zařízení. V tomto hotelu si můžete objednat nejen stravování, ale můžete využívat také služeb jako je profesionálně vybavená posilovna, sauna, vířivka, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, anebo krytý vytápěný bazén.

okolí

V letním období jistě rádi využijete možnosti koupání v několika nedalekých zatopených pískovnách, turistické výlety, projížďky na kole (hotel se nachází nedaleko poslední zastávky cyklostezky Praha – Vídeň před přejezdem do Rakouska, číslo turistické stezky 1011). Na podzim jistě rádi houbaři vyrazí do blízkých lesů, anebo si udělají výlet do Rakouska (lze i pro pěší). Pro zimní dovolenou je zase lákavá nabídka lyžování v Rakousku, kde jsou sjezdovky pro náročnější lyžaře i začátečníky. V okolí je rovněž několik běžeckých tras.

 

Příroda je zde překrásná  v létě i v zimě, jak jen to Jižní Čechy umí :o)

Cena dohodou.

Výměna za zajímavý byt v centru Prahy možná.

Jiná dohoda taky možná :o), majitelé jsou velmi vstřícní!

 

 

admin